מודעות YOUTUBE – סוגי קמפיינים ופורמטים של מודעות

2

מבוא לפרסום ביוטיוב – על מה כל המהומה?

מודעות YouTube – אסטרטגיית שיווק יעילה לבעלי עסקים YouTube הפכה לאחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לשיווק מקוון. עם מיליארדי משתמשים פעילים, הוא מציע קהל פוטנציאלי עצום לעסקים. עם זאת, כדי להפיק את המרב מ-YouTube כפלטפורמת פרסום, הבנת הסוגים השונים של מסעות פרסום ופורמטים של מודעות היא חיונית. במאמר זה, נחקור את הפורמטים השונים של מודעות YouTube וסוגי הקמפיינים שיכולים לעזור לבעלי עסקים להגיע ליעדי השיווק שלהם.

1. מודעות Skippable in-stream video ads

משיכת תשומת לב עם מודעות Skippable in-stream video ads – מודעות זרם הן מודעות וידאו המופיעות לפני, במהלך או אחרי סרטון YouTube. ניתן לדלג עליהם או לא לדלג עליהם. מודעות ניתנות לדילוג מאפשרות לצופים לדלג על המודעה לאחר מספר שניות, בעוד שמודעות שאינן ניתנות לדילוג חייבות להיראות בשלמותן. כמפרסמים אנחנו משלמים רק כאשר הגולש החליט לצפות בסרטון במשך זמן האורך על מעבר ל-ה-5 שניות הראשונות. במודעה מהסוג הזה נשלם במנגנון TrueView, שבה אנחנו משלמים עבור מודעה שהגולש יבחר לצפות עד תומה, או שהחליט להקליק עליה.

2. מודעות Discovery (בדרך להפוך למודעות Demand Gen)

שיפור הנראות עם מודעות Discovery מודעות Discovery מופיעות לצד תוצאות החיפוש של YouTube, מה שהופך אותן לכלי רב עוצמה להגברת הנראות. כאשר משתמשים מחפשים מילות מפתח ספציפיות, המודעה שלך יכולה להופיע כסרטון מומלץ, שיעזור לך להתחבר ללקוחות פוטנציאליים שמחפשים באופן פעיל תוכן קשור. מודעות Discovery יכולות להגביר משמעותית את הנוכחות שלך ב-YouTube ולהוביל תנועה אורגנית לערוץ שלך.

3. מודעות BUMPER

מקסום ההשפעה עם מודעות BUMPER – מודעות אלו הן מודעות וידאו קצרות שלא ניתן לדלג עליהן. הם נועדו להעביר את המסר שלך תוך 6 שניות, ולהבטיח השפעה מקסימלית במסגרת זמן מוגבלת. מודעות באמפר הן בחירה מצוינת לעסקים המעוניינים ליצור מודעות למותג או לקדם מוצר או שירות ספציפי במהירות. לאורכם הקצר, הם מושכים את תשומת הלב של הצופים ומשאירים רושם מתמשך.

2. Non-skippable in-stream video ads

Non-skippable in-stream video ads הן מודעות וידאו שהגולש אינו יכול לדלג עליהם ולכן הוא חייב לצפות בכל המודעה (ולספוג את התוכן השיווקי שלנו) לפני שהוא מגיע לסרטון היעד אותו ביקש לצפות. מודעות אלו יעילות להגדלת המודעות למותג ומשלמים עליהן במתכונת של עלות ל-1000 צפיות. (CPM)

5. SPONSORED CARDS

כרטיסים ממומנים בתרגום חופשי – כרטיסים ממומנים הם כרטיסי מידע קטנים המופיעים בסרטון YouTube, ומספקים מידע רלוונטי ופרטי מוצר. הם מציעים חוויה אינטראקטיבית לצופים, ומאפשרת להם לחקור תוכן או מוצרים נוספים. כרטיסים ממומנים הם אידיאליים לעסקים המעוניינים לייצר לידים, להניב המרות או להציג מגוון מוצרים או שירותים.

סיכום

בחירת פורמט המודעה המתאים של YouTube לעסק שלך כשמדובר בפרסום ביוטיוב, הבנת סוגי מסעות הפרסום והפורמטים השונים של מודעות היא חיונית. מודעות זורם, מודעות Discovery, מודעות באמפר, מודעות שכבת-על וכרטיסים ממומנים כולם מציעים יתרונות ייחודיים לעסקים. על ידי שילוב פורמטים אלה של מודעות באסטרטגיית השיווק שלך, תוכל להגביר את המודעות למותג, לעודד מעורבות, ובסופו של דבר להשיג את היעדים העסקיים שלך. כדי להפיק את המרב ממודעות היוטיוב שלך, מומלץ לעבוד עם סוכנות שיווק דיגיטלית שיש לה מומחיות בפרסום ביוטיוב ויכולה לסייע באופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך להשפעה מירבית.

מחפשים להפקיד את השיווק שלכם אצל שחקן נשמה? היי, אנחנו כאן!
הנה טעימה מלקוחות שנותנים בנו אמון חודש בחודשו. מוכנים להצטרף למשפחה? מחכים לכם :)

זה הצליח,
תודה רבה על הרשמתך.

בקרוב מאוד,
אחד מנציגנו יצור איתך קשר להמשך תהליך.

מצפים להכיר אותך בקרוב! צוות דיגיטלוס.

דיגיטלוס DIGITALOS